1. september - tarkusepäev

Tere tulemast kooli pühapäeval, 1. septembril 2019!

II-XI klassid alustavad kell 9.00.
Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi kell 12.00.

Esimese koolipäeva ajakava:
II IV klassid
9.00 aktus
10.00 - 11.45 klassijuhatajatund

VIII – XI klassid
9.00 – 9.45 klassijuhatajatund
10.00 aktus
11.00 – 11.45 klassijuhatajatund

V – VII klassid
9.00 – 10.45 klassijuhatajatund
11.00 aktus

I ja XII klassid
12.00 aktus

Tunniplaanijärgne õppetöö algab esmaspäeval, 2. septembril kell 8.00.

Kandideeri projektireisile!

Algamas on uus õppeaasta ning ka meie projektitegevused jätkuvad. Lõppenud kooliaastal käivitusid neli uut projekti, nüüd alustame nende teist tegevusaastat.

Pane tähele! Kuna esimesed projektireisid toimuvad juba oktoobrikuus, siis praktilisest reisikorraldusest lähtuvalt avame registreerumise juba nüüd, veel enne esimest koolipäeva.

10.-12. klasside õpilaste esimese Nordplus Junior C.U.L.T.U.R.E projektireisi kandideerimise tähtaeg on juba esmaspäeval, 02. septembril.

8.-10. klasside õpilastele mõeldud Erasmus+ Vaimse tervise projektireisi kandideerimise tähtaeg aga juba kolmapäeval 04. septembril.

Loe edasi...

1. klassi tulevate laste vanemate koosolek

Head lapsevanemad!

Ootame teid koolialguse koosolekule neljapäeval, 29. augustil algusega kell 18:00 aulas. Järgnevad klassikoosolekud klassiruumides.

Palume kaasa võtta seni toomata dokumendid ja Kuusalu valla elanikel andmed valla aabitsatoetuse esildise täitmiseks. Täpsem info aabitsatoetuse kohta Kuusalu valla kodulehel.

Esimese koolipäeva aktus toimub pühapäeval 1. septembril 2019.

Kohtumiseni!

Ia klassi õpetaja Maire Kuuse
Ib klassi õpetaja Signe Täll
Ic klassi õpetaja Terje Sats

21.-25. septembril toimub lahtiste uste nädal.
21.-25. septembril toimub loodusainete nädal.
VII-XII kl. õpilastel on võimalik osaleda Eesti-siseses õpilasvahetuses organisatsiooni „Veni, vidi, vici“ vahendusel.
Algklasside õpetajate koosolek toimub T, 15. septembril peale 4. tundi.
K, 16. septembril toimub 8. tunni ajal arvutiklassis koolitus „eKooli uued võimalused“. Koolitaja Viive Abel.
Meie kool osaleb sellest õppeaastast projektis "Kiusamisvaba kool" ehk KiVa.
Õpetaja Piret Kamber ei viibi koolis reedeti.
Airi Allvee kontsert kõikidele õpilastele toimub 16. oktoobril.
Kooli aastapäevaballi teema on „Suur muinasjutt“. Ball toimub neljapäeval, 15. oktoobril.
Teisipäeviti 7. tunni ajal toimub liikumismängude ring I-II klasside õpilastele ja neljapäeviti 7.-8. tunni ajal rahvastepalli ring II-III klasside õpilastele.
Huvijuht Saima Kallionsivu ei viibi koolis N-R, 17.-18. septembril.