Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

1. Õppekäigud Puhta Vee teemaparki:
Esmaspäeval, 21. septembril - 5. klassid.
Teisipäeval, 22. septembril - 6. klassid.
Neljapäeval, 24. septembril - 4. klassid.
Kõikidel päevadel on väljasõit kooli parklast kell 8.15, tagasi koolibusside väljumise ajaks. Vajalik ilmale vastav riietus!

2. Teadlaste ÖÖ Festivali raames toimuvad loodusainete tundide ajal töötoad:
"Sööbikud ja pisikud"- 2.a. ja 2.b. kl.
"Stressipall"- 5. klassid, 6.klassid ja 8.klassid
"DNA eraldamine", "Anatoomia"- 9. klassid, 12.kl. LR suund
"Mineraaliketas"- 10. klass
Töötubasid teaduse populariseerimise eesmärgil viivad läbi loodusainete õpetajad ja gümnasistid.
Ametlik TÖF-i koduleht Kuusalu Keskkooli kohta avaneb siit

3. Keskkonnaameti uued õppevahendid
Saame kasutada kahte uut lauamängu. "Lotte loodusmängu" kohta saad lugeda juurde siit. "Õiglase kaubanduse" tutvustus ja mängujuhend avaneb siit.
Kooli fuajees pakub ainenädala pikkadel vahetundidel tervislikke ampse ja jooke kohvik "Päikene".

Pilte loodusainete nädala ja Teadlaste öö festivalist saab näha pildigaleriis.

Ülevaate koostas Eve Sarap, loodusainete sektsioon