Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

Armsad lapsevanemad!

Kutsume teid veelkord koolil` lauamänge kinkima!
Nii ei pea vaid nutiseadmed vahetunnis plinkima.
Mängu abil rikastub me kõigi laste koolielu-
lauamäng on mõnusam kui mingi suvaline melu.
Lihtsa mängu kümne eurogagi poest ehk toome,
kuid kui palju rõõmsaid lapsi sellest saame!
Mäng võib olla vana ka, ei pea te ostma mõnda uut-
nupud, mänguplaat ja täring, millega saaks heita kuut.
Mälumängud, mängukaardid, kabe, doomino ja male –
tooge palun koolimajja – ükski neist ei oleks vale!
Sellel teemal suhtlemiseks meiliaadress, telefon-
533 04 772 ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.