Tööpakkumine

Kuusalu keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda alates 21. augustist 2019

• TUGIKESKUSE JUHTI / HEV KOORDINAATORIT
• LOGOPEED-ERIPEDAGOOGI
• KLASSIÕPETAJAT

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 16. augustiks 2019 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 56675120 (õppealajuhataja), 56687159 (koolijuht)

• Meie hulgast on lahkunud meie endine kolleeg Kalju Rea.
  • Ajavahemikus 28. september kuni 2. oktoober viime koolis läbi evakuatsiooniõppuse, seekord vahetunni ajal.
  • Lastevanemate üldkoosolek toimub N, 29. oktoobril algusega kell 18.30 kooli aulas.
  • T, 20. oktoobril toimub kooli lugemissaalis koolitus õpetajatele „Käitumisprobleemidega toimetuleku võimalus: lahenduskeskse lähenemise võtted koolis“ (koolitaja Angela Jakobson).
  • Esimesel vahetunnil on sööklas võimalik juua piima ja süüa leiba ning köögivilja.
  • T, 22. septembril viibib I c klass ja III klassid õppekäigul.
  • K, 23. septembril viibivad IX klassid õppekäigul Tartus.
  • R, 25, septembril toimub VII b klassi väljasõit Kõrvemaa spordikeskusse.
  • 28.-30.09 on koolis fotograaf.
  • E, 28. septembril 5. tunni ajal toimub aulas EKNS-i kontsert.
  • T, 29. septembril on meie koolis külas Tallinna koolide õppealajuhatajad.
  • Tugikeskuse juht Piret Kamber viibib T-K, 22.-23. septembril koolitusel.
  • Õppealajuhataja Aili Kontus viibib K, 23. septembril algatuse Huvitav Kool ja SA Innove konkursi „Üldõpetuse ja ainetevahelise lõimingu rakendamine" lõpuseminaril.
Meie hulgast on lahkunud meie endine kolleeg Kalju Rea.
R, 25, septembril toimub VII b klassi väljasõit Kõrvemaa spordikeskusse.
28.-30.09 on koolis fotograaf.
T, 22. septembril viibib I c klass ja III klassid õppekäigul.
K, 23. septembril viibivad IX klassid õppekäigul Tartus.
E, 28. septembril 5. tunni ajal toimub aulas EKNS-i kontsert.
T, 29. septembril on meie koolis külas Tallinna koolide õppealajuhatajad.
Tugikeskuse juht Piret Kamber viibib T-K, 22.-23. septembril koolitusel.