Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Õpetajate päeval said Kuusalu valla tunnustuse meie kooli õpetajad Margit Vunk, Astrid Rõuk, Elle Halliksaar, Maire Kuuse ja Viive Abel.
Lastevanemate üldkoosolekul 29. oktoobril valitakse lastevanemate seast viis uut hoolekogu liiget.
N, 15. oktoobril algusega kell 19.00 toimub kooli aastapäeva ball. Tulge ballile!
R, 16. oktoober, kooli 260. aastapäeva tähistamine koolis:

• Kell 8.55 on aktus spordihoones. Pidulik riietus!
  • Kell 10.55 on aulas Airi Allvee kontsert I-VI klasside õpilastele. Osalevad koorilauljad ja kunstide kooli õpilased ning kohtade olemasolul ka teised soovijad I-VI klassidest.
  • Kell 12.00 on aulas Airi Allvee kontsert VII-XII klasside õpilastele.
  • Võimalus külastada VIII klassi õpilaste loovtööna valmivat näitust vanas võimlas.

On pime aeg, tuleb kanda helkureid.
Nordplus Junior projekti „Open the door“ raames viibib koolis T-R, 27.-30. oktoobrini (reedel ärasõit kell 9.00) 12 õpilast ja 2 õpetajat Leedust. Neid võõrustavad meie kooli IX ja X klasside õpilased.
Koolivahejaks tuleb teha garderoobikapid korda.
Õpetajatel on võimalus suunata õpilasi nädala jooksul osalema rahvusvahelises online-võistluses World Education Games. Meie kool on võistlusele registreeritud.
Kooli teenetemärgi komisjon koguneb T, 13. oktoobril peale 3. tundi huvijuhi kabinetis.
K, 14. oktoobril 7.-8. tunni ajal toimub arvutiklassis koolitus meeskonnamängude loomise teemadel. (V.Abel)
E, 19. oktoobril kell 8.30-10.00 toimub lugemissaalis I-VI klasside juhatajatele väärtuste mängu koolitus, mille viib läbi psühholoog Astrid Rõuk.