Kutse lastevanemate üldkoosolekule

Lugupeetud lapsevanem!

Olete oodatud lastevanemate üldkoosolekule kolmapäeval, 9. oktoobril, algusega kell 18.00 kooli aulas.
Päevakord:
1. Kooli hoolekogu tööst 2018/19. õppeaastal – Kerli Palu
2. Koolivormi kavandi tutvustus – Kalev Lember firmast „Norrison“
3. Loeng "Vanemlus ja teismeliste riskikäitumine" – lektor pereterapeut ja psühholoogline nõustaja Maarika Kongi
4. Õppetöö - tagasiside 2018/19. õppeaastale ja uut käesoleval õppeaastal. Tutvustame uusi õpetajaid – Aili Kontus ja Vello Sats

Lugupeetud lapsevanemad!

29. oktoobril 2015 toimuval kooli lastevanemate üldkoosolekul valime kooli hoolekogu uue koosseisu. Ootame hoolekogusse ärksaid, tegusaid koolimeelseid lapsevanemaid, kellel on aega ja tahtmist tööks hoolekogus.
Kui tunnete, et teil on soov tegutseda oma laste kooli heaks, siis palun esitage oma kandidatuur hoolekogusse.
Palun saatke oma kirjalik nõusolek, et soovite kandideerida hoolekogusse hiljemalt 28. oktoobriks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oma kandidatuuri ei saa esitada kooli töötajad.
Lastevanemate üldkoosolek valib kooli hoolekogusse 5 liiget.
Kuusalu vallavalitsuse määrus „Üldharidus- ja huvikooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord“ on aadressil