Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Lugupeetud lapsevanemad!

29. oktoobril 2015 toimuval kooli lastevanemate üldkoosolekul valime kooli hoolekogu uue koosseisu. Ootame hoolekogusse ärksaid, tegusaid koolimeelseid lapsevanemaid, kellel on aega ja tahtmist tööks hoolekogus.
Kui tunnete, et teil on soov tegutseda oma laste kooli heaks, siis palun esitage oma kandidatuur hoolekogusse.
Palun saatke oma kirjalik nõusolek, et soovite kandideerida hoolekogusse hiljemalt 28. oktoobriks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oma kandidatuuri ei saa esitada kooli töötajad.
Lastevanemate üldkoosolek valib kooli hoolekogusse 5 liiget.
Kuusalu vallavalitsuse määrus „Üldharidus- ja huvikooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord“ on aadressil