Kutse lastevanemate üldkoosolekule

Lugupeetud lapsevanem!

Olete oodatud lastevanemate üldkoosolekule kolmapäeval, 9. oktoobril, algusega kell 18.00 kooli aulas.
Päevakord:
1. Kooli hoolekogu tööst 2018/19. õppeaastal – Kerli Palu
2. Koolivormi kavandi tutvustus – Kalev Lember firmast „Norrison“
3. Loeng "Vanemlus ja teismeliste riskikäitumine" – lektor pereterapeut ja psühholoogline nõustaja Maarika Kongi
4. Õppetöö - tagasiside 2018/19. õppeaastale ja uut käesoleval õppeaastal. Tutvustame uusi õpetajaid – Aili Kontus ja Vello Sats

Kuusalu Keskkooli 4. - 5. klassi tüdrukud võitsid Harjumaa koolidevahelistel rahvastepallivõistlustel hõbemedali.
Finaalmängus kaotati ühe eluga Jüri Gümnaasiumile. Võistkonnas mängisid Viktoria Luisa Lisette Nyyssönen, Sigrid Eesalu, Elissa Kaarmann, Paula Järve, Andra Koppel, Laura Heil, Marie Allmägi, Anette-Marie Vija. Juhendajad Ingrit ja Margus Keerma.