Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Kuusalu Keskkooli 4. - 5. klassi tüdrukud võitsid Harjumaa koolidevahelistel rahvastepallivõistlustel hõbemedali.
Finaalmängus kaotati ühe eluga Jüri Gümnaasiumile. Võistkonnas mängisid Viktoria Luisa Lisette Nyyssönen, Sigrid Eesalu, Elissa Kaarmann, Paula Järve, Andra Koppel, Laura Heil, Marie Allmägi, Anette-Marie Vija. Juhendajad Ingrit ja Margus Keerma.