Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

Oktoobri lõpus toimus juba teist aastat järjest 11. klassi õpilastele suunatud õpilaskonverents "Reipalt uurima!"
12. klassi õpilased korraldasid uurimistöödega seonduva ürituse, et noorematel oleks lihtsam töid koostada. Ettekannetega esinesid juhendajad, retsensendid ja kaitsmiskomisjoni liikmed. Oma eelmisel aastal valminud töid tutvustasid 12. klassi õpilased, lisaks sai kuulda üht kaitsekõne näidet. Õpilaste tagasisidest selgus, et üritus läks igati korda ja sellega tuleb jätkata. Korraldajad said konverentsi organiseerimise kogemuse ning osalejad said kasulikke nõuandeid ja teadmise, et uurimistöö ei olegi tegelikult nii keeruline kui paistab, tuleb vaid valida huvitav teema ja varuda piisavalt aega!