Kutse lastevanemate üldkoosolekule

Lugupeetud lapsevanem!

Olete oodatud lastevanemate üldkoosolekule kolmapäeval, 9. oktoobril, algusega kell 18.00 kooli aulas.
Päevakord:
1. Kooli hoolekogu tööst 2018/19. õppeaastal – Kerli Palu
2. Koolivormi kavandi tutvustus – Kalev Lember firmast „Norrison“
3. Loeng "Vanemlus ja teismeliste riskikäitumine" – lektor pereterapeut ja psühholoogline nõustaja Maarika Kongi
4. Õppetöö - tagasiside 2018/19. õppeaastale ja uut käesoleval õppeaastal. Tutvustame uusi õpetajaid – Aili Kontus ja Vello Sats

Oktoobri lõpus toimus juba teist aastat järjest 11. klassi õpilastele suunatud õpilaskonverents "Reipalt uurima!"
12. klassi õpilased korraldasid uurimistöödega seonduva ürituse, et noorematel oleks lihtsam töid koostada. Ettekannetega esinesid juhendajad, retsensendid ja kaitsmiskomisjoni liikmed. Oma eelmisel aastal valminud töid tutvustasid 12. klassi õpilased, lisaks sai kuulda üht kaitsekõne näidet. Õpilaste tagasisidest selgus, et üritus läks igati korda ja sellega tuleb jätkata. Korraldajad said konverentsi organiseerimise kogemuse ning osalejad said kasulikke nõuandeid ja teadmise, et uurimistöö ei olegi tegelikult nii keeruline kui paistab, tuleb vaid valida huvitav teema ja varuda piisavalt aega!