Kutse lastevanemate üldkoosolekule

Lugupeetud lapsevanem!

Olete oodatud lastevanemate üldkoosolekule kolmapäeval, 9. oktoobril, algusega kell 18.00 kooli aulas.
Päevakord:
1. Kooli hoolekogu tööst 2018/19. õppeaastal – Kerli Palu
2. Koolivormi kavandi tutvustus – Kalev Lember firmast „Norrison“
3. Loeng "Vanemlus ja teismeliste riskikäitumine" – lektor pereterapeut ja psühholoogline nõustaja Maarika Kongi
4. Õppetöö - tagasiside 2018/19. õppeaastale ja uut käesoleval õppeaastal. Tutvustame uusi õpetajaid – Aili Kontus ja Vello Sats

1. R, 13. novembril peale 6. tundi toimub lugemissaalis Erasmus+ projekti „Join us, support me“ tegevusi tutvustav koosolek. Projekt on mõeldud 11-13-aastastele õpilastele ja neid õpetavatele õpetajatele ja tugispetsialistidele. Projekt keskendub teemale, kuidas õpetada ja toetada õpilasi, kasutades spordi ja muusikaga seotud tegevusi.
  2. K, 11. novembril alates kell 10.45 viibivad IV klassid õppekäigul Tallinnas.
  3. N, 12. novembril toimub 6.-8. tunni ajal II-III klasside rahvastepallivõistlus.
  4. N, 12. novembril 7. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilaste disko.
  5. R, 20. novembril esimese tunni ajal toimub VIII-XII klasside õpilastele Katrin Valkna etendus, teemaks „Doris Kareva luule“. Pileti hind 1 euro.
  6. Piret Kamber viibib K-R, 11.-13. novembril koolitusel.