Teade 3.- 4. kl .mudilaskoori lauljatele

Esmaspäeval, 1. juuli õhtul kell 19.30 saabub laulupeotuli Kuusalu valda Kõrveaiale - Veljo Tormise sünnikoju. Seda kõike kajastatakse ka ETV-s. Mudilaskooril on võimalus seal esineda ja jäädvustada end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele.

Palun anda tagasisidet lauljatest, kes saavad tulla oma transpordiga Kõrveaiale 1. juulil kella 19.00-ks. Esinemine algab 20.00.
Pärast esinemist on vaba aeg, jätkub väike kontsert, mulgipudru söömine ja simman. Pidu lõpeb 22.30 ja tuli viiakse puhkama Kuusalu kirikusse. Täpsemalt lahti kirjutatud tule teekonnast "Tule tulemine" Kuusalu vallas valla ja rahvamaja kodulehekülgedel.
Tule ja jäädvusta end 150-nda juubelilaulupeo aastapäeva "Minu arm" ajaloo lehekülgedele!

Proovid toimuvad:
laupäeval, 29. juunil kell 10.00 koolimajas;
esmaspäeval, 1. juulil kell 10.00 koolimajas.
Õhtul Kõrveaias kell 19.00 proov, tuletervitus kell 19.30 ja kontsert kell 20.00.
Ootan kindlasti tagasisidet 21. juuniks meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile 58141418

Mudilaskooride juht
Niina Esko

Lõpuaktused

Põhikooli lõpuaktus toimub 19. juunil algusega kell 14.

Gümnaasiumi lõpuaktus toimub 20. juunil algusega kell 14.

1. R, 27. novembril on esimese trimestri hinnete panemise tähtaeg.
2. E-R, 16.-20. novembril toimub võõrkeelte nädal.
3. Mälumängu „Kuldne Rihukas“ käesoleva õppeaasta esimene voor toimub R, 27. novembril lugemissaalis. Mälumängu viivad läbi õpetajad Merja Rumm ja Karin Tensing, igast klassist osaleb üks neljaliikmeline võistkond järgmistel aegadel:
4. tund: V-VIII klassid
5. tund: IX-XII klassid
4. Meenutame, et koolis ja spordikeskuses kadunud ja unustatud asju saab kätte majandusjuhatajalt ja spordikeskuse administraatorilt.
5. Selle nädala kolmapäeval toimub projekti „Join us, support me!“ koosolek.
6. T, 17. novembril kell 8.55 algab kontsert „Klaveriloomad“ I-IV klasside õpilastele.
7. K, 18. novembril alates kell 10.45 viibivad I klassid õppekäigul.
8. N, 19. novembril pärast 2. tundi läheb II a klass õppekäigule.
9. R, 20. novembril alates kell 12.00 viibib IV a klass tantsulaagris.
10. Viive Abel viibib R, 20. novembril koolitusel.
11. Vello Sats viibib R, 20. novembril Eesti Koolijuhtide Ühenduse 25. aastapäeva üritustel.