Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning selles tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Tegemist on ennetava meetmega, sest hetkel ei ole meil koolis teadaolevalt ühtegi kinnitatud viirusekandjat.

Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.

Loe edasi...

1. R, 27. novembril on esimese trimestri hinnete panemise tähtaeg.
2. E-R, 16.-20. novembril toimub võõrkeelte nädal.
3. Mälumängu „Kuldne Rihukas“ käesoleva õppeaasta esimene voor toimub R, 27. novembril lugemissaalis. Mälumängu viivad läbi õpetajad Merja Rumm ja Karin Tensing, igast klassist osaleb üks neljaliikmeline võistkond järgmistel aegadel:
4. tund: V-VIII klassid
5. tund: IX-XII klassid
4. Meenutame, et koolis ja spordikeskuses kadunud ja unustatud asju saab kätte majandusjuhatajalt ja spordikeskuse administraatorilt.
5. Selle nädala kolmapäeval toimub projekti „Join us, support me!“ koosolek.
6. T, 17. novembril kell 8.55 algab kontsert „Klaveriloomad“ I-IV klasside õpilastele.
7. K, 18. novembril alates kell 10.45 viibivad I klassid õppekäigul.
8. N, 19. novembril pärast 2. tundi läheb II a klass õppekäigule.
9. R, 20. novembril alates kell 12.00 viibib IV a klass tantsulaagris.
10. Viive Abel viibib R, 20. novembril koolitusel.
11. Vello Sats viibib R, 20. novembril Eesti Koolijuhtide Ühenduse 25. aastapäeva üritustel.