Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda

ERIPEDAGOOGI alates 25. augustist 2020.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (koolijuht)

1. R, 27. novembril on esimese trimestri hinnete panemise tähtaeg.
2. E-R, 16.-20. novembril toimub võõrkeelte nädal.
3. Mälumängu „Kuldne Rihukas“ käesoleva õppeaasta esimene voor toimub R, 27. novembril lugemissaalis. Mälumängu viivad läbi õpetajad Merja Rumm ja Karin Tensing, igast klassist osaleb üks neljaliikmeline võistkond järgmistel aegadel:
4. tund: V-VIII klassid
5. tund: IX-XII klassid
4. Meenutame, et koolis ja spordikeskuses kadunud ja unustatud asju saab kätte majandusjuhatajalt ja spordikeskuse administraatorilt.
5. Selle nädala kolmapäeval toimub projekti „Join us, support me!“ koosolek.
6. T, 17. novembril kell 8.55 algab kontsert „Klaveriloomad“ I-IV klasside õpilastele.
7. K, 18. novembril alates kell 10.45 viibivad I klassid õppekäigul.
8. N, 19. novembril pärast 2. tundi läheb II a klass õppekäigule.
9. R, 20. novembril alates kell 12.00 viibib IV a klass tantsulaagris.
10. Viive Abel viibib R, 20. novembril koolitusel.
11. Vello Sats viibib R, 20. novembril Eesti Koolijuhtide Ühenduse 25. aastapäeva üritustel.