Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

1. R, 27. novembril on esimese trimestri hinnete panemise tähtaeg.
2. E-R, 16.-20. novembril toimub võõrkeelte nädal.
3. Mälumängu „Kuldne Rihukas“ käesoleva õppeaasta esimene voor toimub R, 27. novembril lugemissaalis. Mälumängu viivad läbi õpetajad Merja Rumm ja Karin Tensing, igast klassist osaleb üks neljaliikmeline võistkond järgmistel aegadel:
4. tund: V-VIII klassid
5. tund: IX-XII klassid
4. Meenutame, et koolis ja spordikeskuses kadunud ja unustatud asju saab kätte majandusjuhatajalt ja spordikeskuse administraatorilt.
5. Selle nädala kolmapäeval toimub projekti „Join us, support me!“ koosolek.
6. T, 17. novembril kell 8.55 algab kontsert „Klaveriloomad“ I-IV klasside õpilastele.
7. K, 18. novembril alates kell 10.45 viibivad I klassid õppekäigul.
8. N, 19. novembril pärast 2. tundi läheb II a klass õppekäigule.
9. R, 20. novembril alates kell 12.00 viibib IV a klass tantsulaagris.
10. Viive Abel viibib R, 20. novembril koolitusel.
11. Vello Sats viibib R, 20. novembril Eesti Koolijuhtide Ühenduse 25. aastapäeva üritustel.