Tööpakkumine

Kuusalu keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda alates 21. augustist 2019

• TUGIKESKUSE JUHTI / HEV KOORDINAATORIT
• LOGOPEED-ERIPEDAGOOGI
• KLASSIÕPETAJAT

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 16. augustiks 2019 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 56675120 (õppealajuhataja), 56687159 (koolijuht)

25. novembril Viimsis peetud XIII Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Harjumaa eelvoorus sai keskkoolide arvestuses I KOHA Kuusalu Keskkooli 12b klassi noormeeste võistkond (Asso Soosalu, William Madisson, Maarek Malm, Andree Horm). Noormehed pääsesid edasi finaali, mis toimub samuti Viimsis 16. aprillil 2016. Võistlust korraldab Eesti mälumänguliit (http://www.kilb.ee/).