Tööpakkumine

Kuusalu keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda alates 21. augustist 2019

• TUGIKESKUSE JUHTI / HEV KOORDINAATORIT
• LOGOPEED-ERIPEDAGOOGI
• KLASSIÕPETAJAT

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 16. augustiks 2019 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo telefonidel 56675120 (õppealajuhataja), 56687159 (koolijuht)

1. Tänu õpetajatele Margus Keermale, Ingrit Keermale, Margit Jäetmale, Sergo Treufeldile, Maria Treile ja Marianne Seimannile õpilastega järjekindla ja tulemusrikka töö eest. Meie kool võitis 2015.a. Harjumaa koolidevahelises kompleksarvestuses esimese koha. Meie kool saavutas esimese koha teatesuusatamises, murdmaateatejooksus ja rahvastepallis, teise koha võrkpallis ja korvpallis, kolmanda koha jalgpallis ja ujumises ning neljanda koha kergejõustikus.
2. Helkurite hekk ootab helkureid!
3. Ainesektsioonide juhatajate nõupidamine toimub K, 16. detsembril 6. tunni ajal.
4. K, 9. detsembril viibivad mälumängu „Kuldne Rihukas“ eelmise õppeaasta preemiasõidul Tallinna Lennusadamasse IX b ja XII b klasside võistkonnad.
5. N, 10. detsembril toimub 8. tunni ajal lugemissaalis õpilaskodu koosolek.
6. Kooli 2018. aasta tegevuskava läheb arutelule Õpilasesindusse.
7. Koolitöötajate tervisepäevad toimuvad 22.-24. jaanuaril 2016.
8. Kool osaleb käesoleval nädalal rahvusvahelises programmeerimist tutvustavas kooditunnis. Eestikeelne materjal on internetilehel www.code.org.
9. II ja III klasside õpilaste nupukate ringi tunnid toimuvad sel nädalal arvutiklassis, edaspidi klassis nr 135 (kunstiklass).
10. E, 7. detsembril otsustatakse loosi teel, millised õpilased sõidavad projekti „Kaasava hariduse võimalused spordi ja muusika näitel“ raames Slovakkiasse.
11. Õppekäikudel viibivad:
- K, 9. detsembril VII b klass Tallinnas;
- N, 10. detsembril II a, b, ja c klassid Vargamäel;
- R, 11. detsembril I a, b ja c klassid alates kell 9.30;
- E, 14. detsembril I d klass Tallinnas.
12. Aili Kontus viibib koolitusel K, 9. detsembril.
13. Margit Vunk viibib koolitusel R, 11. detsembril.