Isikuandmete töötlemise nõusolek

Lugupeetud lapsevanem
Vastavalt Kuusalu Keskkooli isikuandmete töötlemise tingimustele palume Teil täita isikuandmete töötlemise nõusoleku vorm, mille leiate kooli kodulehelt: kuusalu.edu.ee/taotlusvormid.
Täidetud ja digiallkirjastatud vorm palume saata meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Nõusoleku võib tuua ka kooli sekretärile. Ootame Teie nõusolekut hiljemalt 6. detsembriks 2019.
Juhtkond

Avatud uste nädal

Lugupeetud lapsevanem!
11. - 15. novembril on meie koolis avatud uste nädal.
Anna õpetajatele eelnevalt teada ja tule oma laste tunde ja ringitööd vaatama!
Kui soovid ka koolilõunat süüa, anna sellest teada peakokk Elge Lätile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Kohtumiseni koolis!

Tööpakkumine

Kuusalu Keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda KLASSIÕPETAJAT alates 6. jaanuarist 2020.

Loe edasi...

Meie kool sai aasta kiusuennetaja kooli konkursil kõrge II koha! Eelmisel aastal pärjati Kuusalu Keskkool kiusuennetaja tiitliga, seekord sai austava nimetuse Viljandimaa Kalmetu Põhikool. Vaata artiklit!