Kuusalu Keskkool

Kuusalu Keskkool

Jõulutervitus

Prindi PDF

Taas hakkab üks aastaring täis saama ja läheme vastu jõuludele. Oleme kõik saanud jälle aasta vanemaks, kindlasti ka targemaks, ja küllap vaatame neil päevil tagasi käidud teele, mis meil mööduval aastal selja taha jäi.

Päevi oli erinevaid. Oli ehk seda, mis võinuks minna teisiti, aga kindlasti oli meil igaühel ka hulganisti kordaminekuid, rõõmsaid hetki, mida on hea paljude aastate pärast meenutada ja mille üle võime uhked olla.

Usun, et mööduvast aastast jäävad meile meelde ühtehoidmine ja märkamine, üksteise ärakuulamine ja rahulik meel, vastastikune austus ja viisakus.

Tänan teid kõiki meeldiva ja töise aasta eest!

Soovin kõikidele õpilastele, koolitöötajatele, lastevanematele ja meie toetajatele jõulurõõmu, hoolivust, soojust ja valgust.

Soovin hea koostöö jätkumist uuel aastal!

Vello Satskaart 2013

Nädala info

Prindi PDF

1. Tänu õpetajatele põneva algklasside karnevali ettevalmistamise ja läbiviimise eest
2. Kolga Muuseum ootab külla – eksponeeritakse materjali, mis puudutab meie valla elanike väljarännet, muuhulgas Sulevi ja Salme küladesse. Palun külastage!
3. E, 1. detsembril on koolis advendihommik.
Esimese tunni ajal toimub aulas kontsert VIII – XII klasside õpilastele. Teise tunni alguses kuulame kooliraadiost advenditervitust.
4. R, 28. novembril toimub bussikoolitus, aineõpetaja on koos klassiga.
5. Esimese trimestri lõpetamisest:
- Trimestrihinded panna välja R, 28. novembriks kella 14.00-ks.
- Klassijuhatajad esitavad õppealajuhatajale trimestri kokkuvõte E, 1. detsembril kella 12.00-ks.
- Õppenõukogu koosolek toimub T, 2. detsembril algusega kell 14.00 lugemissaalis.
- Koolibussid väljuvad T, 2. detsembril kooli juurest kell 14.00.  (Kui mõne bussi kohta selgub muu info, siis sellest teatatakse täiendavalt.)
6. K, 3. detsembril toimub eelmise õppeaasta „Kuldse Rihuka“ preemiasõit IX b ja XII klasside võistkondadele (kummastki klassist neli õpilast).
7. K, 26. novembril osalevad meie kooli XI ja XII klasside võistkonnad piirkondlikus gümnaasiumiõpilaste mälumängus Viimsis. Õpilasi  saadab õp. Merja Rumm.
8. Eelinfo: 18. detsembril toimuva aastalõpupeo teema on „Su nägu kõlab tuttavalt.“
9.  Aili Kontus viibib K, 26. novembril alates kella 9.00-st koolitusel. Teda asendab huvijuht Saima Kallionsivu.

Juhtkond

Viimati uuendatud Esmaspäev, 24 November 2014 16:40

Eesti Koolispordiliidu kergejõustikuvõistlused

Prindi PDF

Eesti Koolispordiliidu kergejõustikuvõistlustel Rakveres saavutasid Kuusalu keskkooli 6. – 9. klassi õpilased võistkondliku kolmanda koha.

Kokku saadi üheksa auhinnalist kohta. Kuldmedal riputati kaela Meelis Skeberile 8. – 9. klassi poiste kuulitõukes, Marite Ennustele 6. – 7. klassi tüdrukute kaugushüppes ja Madis Maidlele 6. – 7. klassi poiste palliviskes. Kent Serikov võitis 8. – 9. klassi poiste kaugushüppes ja Mihkel Muinasmaa gümnaasiumi poiste kettaheites hõbemedali. Pronksmedalid kuulusid Kätlin Pillartile 8. – 9. klassi tüdrukute 800 m jooksus, Rainis Heilile 8. – 9. klassi poiste 100 m jooksus ning Severi Jõõrasele gümnaasiumi poiste 100 m jooksus ja kaugushüppes.

Viimati uuendatud Reede, 17 Mai 2013 13:50

Harju murdmaajooksuvõistluste rändkarikas toodi 12. aastat järjest Kuusallu

Prindi PDF

Harjumaa koolidevahelistelt murdmaateatejooksuvõistlustelt, mis peeti 10. mail Kolgaküla mägistel radadel, võitsid Kuusalu Keskkooli õpilased  kolm esikohta ja kolm teist kohta.Võidukad olid 5. klassi tüdrukud (Luisa Valgiste, Kristiin Kirspuu, Cristina Kivisik, Kristiina Šatski, Lisette Kolganorm), 10. – 12. klassi tüdrukud (Kathreen Kirspuu, Kadi Sigus, Kristi Kuuspalu, Anna Silvia Seemel, Dagne Markiine Kotkas) ning 10. – 12. klassi poisid (Severi Jõõras, Kristo Õun, Lauri Vunk, Brain Peters, Kris Oliver Maiberg). Hõbemedalid kuulusid 6. – 7. klassi poistele (Mattias Idavain, Joosep Agu, Rico Lees, Elar Meister, Arko Gert Tuisk), 8. – 9. klassi tüdrukutele (Sarah Maiberg, Kristi Rikma, Triinu Parve, Marily Lumiste, Kätlin Pillart) ja sama vanuseklassi poistele (Kent Serikov, Rainis Heil, Kristjan Laurend, Andree Horm, William Madisson). Koolide arvestuses edestati II koha omanikku Jüri Gümnaasiumi kolme punktiga. Fotod: Harjusport.ee galeriist.

5klT 6-7klP-2 8-9klP 8-9klT GP GT Kris

Viimati uuendatud Teisipäev, 14 Mai 2013 10:01

Nädala info

Prindi PDF

T, 26. novembril algusega kell 12 toimub lugemissaalis 7.-8.klasside õpilaste piirkondlik võistlusmäng "Targalt internetis".

R, 29. novembril viibib II a klass peale 4. tundi tantsulaagris Kuusalu Rahvamajas.
E, 2. detsembril toimub 1. tunni ajal aulas kontsert VII – XII klasside õpilastele.
E, 2. detsembril süütame 2. tunni ajal klassides advendiküünlad. Kuulame advenditervitust kooli raadiost.
Eelmise nädala helkurite kontroll näitab, et paljudel õpilastel puudub helkur.
Astrid Rõuk ei viibi R, 29. novembril koolis.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 November 2013 17:04

Lehekülg 1 / 144

Aadress: Rihumägi, Kuusalu, Harjumaa, 74601
Sekretär: 602 4371
Faks: 602 4388
E-mail: kool[ät]kuusalu.edu.ee

Bänner

Teadmiseks

Tänan teid kõiki meeldiva ja töise aasta eest!

Soovin hea koostöö jätkumist uuel aastal!

Vello Sats