Kuusalu Keskkool

Kuusalu Keskkool

Jõulutervitus

Prindi PDF

Taas hakkab üks aastaring täis saama ja läheme vastu jõuludele. Oleme kõik saanud jälle aasta vanemaks, kindlasti ka targemaks, ja küllap vaatame neil päevil tagasi käidud teele, mis meil mööduval aastal selja taha jäi.

Päevi oli erinevaid. Oli ehk seda, mis võinuks minna teisiti, aga kindlasti oli meil igaühel ka hulganisti kordaminekuid, rõõmsaid hetki, mida on hea paljude aastate pärast meenutada ja mille üle võime uhked olla.

Usun, et mööduvast aastast jäävad meile meelde ühtehoidmine ja märkamine, üksteise ärakuulamine ja rahulik meel, vastastikune austus ja viisakus.

Tänan teid kõiki meeldiva ja töise aasta eest!

Soovin kõikidele õpilastele, koolitöötajatele, lastevanematele ja meie toetajatele jõulurõõmu, hoolivust, soojust ja valgust.

Vello Satskaart 2013

JÕULUTERVITUS

Prindi PDF

On advendiaeg, lähenemas on jõulud, lõppemas on aasta 2014. Lõppeva aasta jooksul oleme palju teinud – oleme usinasti õppinud ja hästi töötanud.
Päevi ja sündmusi oli mitmesuguseid. Oli ehk seda, mis võinuks minna teisiti, aga kindlasti oli meil igaühel ka hulganisti kordaminekuid, rõõmsaid hetki, mida on hea paljude aastate pärast meenutada ja mille üle võime uhked olla.
Nüüd hakkab aastatekarussellil jälle üks ring täis saama. Peagi on käes aasta oodatumad pühad – jõulud ja aastavahetus. Talv ei ole sügisest veel päris jagu saanud ega lumevaipa maha laotanud. Looduses on käes aasta pimedaim aeg, ka päike ei paista meist hetkel eriti hoolivat. Seda enam peame valgust otsima iseendas ja oma mõtetes, peame pakkuma tuge ja soojust oma lähedastele, inimestele meie ümber.
Usun, et mööduvast aastast jäävad meile meelde ühtehoidmine ja märkamine, ühise koolipere tunne, vastastikune austus ja hoolivus.
Tänan teid kõiki ilusa, töise aasta eest!
Vello Sats

pakad-v

2c klassi ühislooming

Viimati uuendatud Kolmapäev, 17 Detsember 2014 14:30

Eesti Koolispordiliidu kergejõustikuvõistlused

Prindi PDF

Eesti Koolispordiliidu kergejõustikuvõistlustel Rakveres saavutasid Kuusalu keskkooli 6. – 9. klassi õpilased võistkondliku kolmanda koha.

Kokku saadi üheksa auhinnalist kohta. Kuldmedal riputati kaela Meelis Skeberile 8. – 9. klassi poiste kuulitõukes, Marite Ennustele 6. – 7. klassi tüdrukute kaugushüppes ja Madis Maidlele 6. – 7. klassi poiste palliviskes. Kent Serikov võitis 8. – 9. klassi poiste kaugushüppes ja Mihkel Muinasmaa gümnaasiumi poiste kettaheites hõbemedali. Pronksmedalid kuulusid Kätlin Pillartile 8. – 9. klassi tüdrukute 800 m jooksus, Rainis Heilile 8. – 9. klassi poiste 100 m jooksus ning Severi Jõõrasele gümnaasiumi poiste 100 m jooksus ja kaugushüppes.

Viimati uuendatud Reede, 17 Mai 2013 13:50

Harju murdmaajooksuvõistluste rändkarikas toodi 12. aastat järjest Kuusallu

Prindi PDF

Harjumaa koolidevahelistelt murdmaateatejooksuvõistlustelt, mis peeti 10. mail Kolgaküla mägistel radadel, võitsid Kuusalu Keskkooli õpilased  kolm esikohta ja kolm teist kohta.Võidukad olid 5. klassi tüdrukud (Luisa Valgiste, Kristiin Kirspuu, Cristina Kivisik, Kristiina Šatski, Lisette Kolganorm), 10. – 12. klassi tüdrukud (Kathreen Kirspuu, Kadi Sigus, Kristi Kuuspalu, Anna Silvia Seemel, Dagne Markiine Kotkas) ning 10. – 12. klassi poisid (Severi Jõõras, Kristo Õun, Lauri Vunk, Brain Peters, Kris Oliver Maiberg). Hõbemedalid kuulusid 6. – 7. klassi poistele (Mattias Idavain, Joosep Agu, Rico Lees, Elar Meister, Arko Gert Tuisk), 8. – 9. klassi tüdrukutele (Sarah Maiberg, Kristi Rikma, Triinu Parve, Marily Lumiste, Kätlin Pillart) ja sama vanuseklassi poistele (Kent Serikov, Rainis Heil, Kristjan Laurend, Andree Horm, William Madisson). Koolide arvestuses edestati II koha omanikku Jüri Gümnaasiumi kolme punktiga. Fotod: Harjusport.ee galeriist.

5klT 6-7klP-2 8-9klP 8-9klT GP GT Kris

Viimati uuendatud Teisipäev, 14 Mai 2013 10:01

Nädala info

Prindi PDF

T, 26. novembril algusega kell 12 toimub lugemissaalis 7.-8.klasside õpilaste piirkondlik võistlusmäng "Targalt internetis".

R, 29. novembril viibib II a klass peale 4. tundi tantsulaagris Kuusalu Rahvamajas.
E, 2. detsembril toimub 1. tunni ajal aulas kontsert VII – XII klasside õpilastele.
E, 2. detsembril süütame 2. tunni ajal klassides advendiküünlad. Kuulame advenditervitust kooli raadiost.
Eelmise nädala helkurite kontroll näitab, et paljudel õpilastel puudub helkur.
Astrid Rõuk ei viibi R, 29. novembril koolis.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 November 2013 17:04

Lehekülg 1 / 147

Aadress: Rihumägi, Kuusalu, Harjumaa, 74601
Sekretär: 602 4371
Faks: 602 4388
E-mail: kool[ät]kuusalu.edu.ee

Bänner

Teadmiseks

Tänan teid kõiki meeldiva ja töise aasta eest!

Vello Sats