Prindi
Kategooria: Huvitegevus

Kooli huviringid 2019/2020 õppeaastal:

  aeg sihtrühm ring juhendaja
ESMASPÄEV        
  6. tund III-IV kl mudilaskoor N.Esko
  6.-7. tund 4.-8.kl robootika U.Mark
  6.-7. tund II-IV kl näitering S.Kallionsivu
  7.-8. tund I-II kl meisterdamine K.Hääl
  8. tund 5.-9.kl lauamängud O.Helde
  8. tund 9.-12.kl muusikasõbrad K.Peterson
  16 - 18.00 X-XII kl rahvatants E.Krasmus
  18 - 19.00 5.-9.kl Noorkotkad M.Idavain
         
TEISIPÄEV        
  1. tund 1b tants V.Rebane
  2. tund 1c tants V.Rebane
  2. tund 3a tants S.Mäits
  3. tund 4b tants V.Rebane
  3. tund 4c tants S.Mäits
  4. tund 2c tants S.Mäits
  4. tund 2a tants V.Rebane
  5. tund 2b tants S.Mäits
  6. tund II kl mudilaskoor N.Esko
  7. tund 5.-9. kl poistekoor T.Esko
  7. tund 2.-3. kl rahvastepall I.Keerma
  7.-8. tund 3.-4. kl meisterdamine K.Hääl
  7.-8. tund 3.-4. kl robootika V.Abel
  8. tund 4.-5. kl pallimängud I.Keerma
  8. tund 5.-9. kl lastekoor T.Esko
  7. tund 1.-4. kl loodusring E.Sarap
  8. tund 5.-8. kl ajalooring V.Raidla
  8. tund 4.-5. kl rahvastepall S.Treufeld
  8. tund 5.-9. kl lauamängud O.Helde
  8. tund 5.-8. kl loodusring E.Sarap
  16 - 17.30 keskkool näitering S.Kallionsivu
         
KOLMAPÄEV        
  1. tund 1a rahvatants K.Kukk
  1. tund 4a tants S.Mäits
  3. tund 3b tants S.Mäits
  6. tund 2a rahvatants K-A.Reiska
  6. tund 3.-4. kl mudilaskoor N.Esko
  7. tund 3. kl folk E.Aasa
  8. tund 6.-9. kl pallimängud I.Eeriksoo
  14 - 14.45 5.-8. kl rahvatants K.Kukk
         
         
NELJAPÄEV        
  1. tund 1a tants V.Rebane
  2. tund 3c tants V.Rebane
  3. tund 2d tants V.Rebane
  5. tund 2e tants V.Rebane
  6. tund II kl mudilaskoor N.Esko
  7. tund 5.-9. kl näitering S.Kallionsivu
  7. tund 5.-9. kl poistekoor T.Esko
  7. tund 2.-5. kl malering J.Rebane
  8. tund 9. kl füüsika K.Priilinn
  8. tund 5.-9. kl T võrkpall  I.Keerma
  8. tund 2.-3. kl P rahvastepall S.Treufeld
  8. tund V-VIII kl lastekoor T.Esko
  14 - 15.30 kõikidele kunstiring L.Salupuu
         
REEDE        
  13 - 15.00 5.-8. kl rahvatants E.Krasmus
  14 - 16.00 IX-XII kl noortekoor T.Esko
  14 - 15.30 8.-9. kl rahvatants K.Kukk