Üleskutse Kuusalu valla haridusasutustele

Teeme pai

Kuusalu Keskkool kutsub üles aprillikuus rohkem märkama headust, hoolivust, tänulikkust ja tegema selle eest pai!
Märkame aprillis rohkem, kui keegi meid aitab, meile toeks on, kui keegi meile hea sõna ütleb. Märkame ka neid toredaid asju, mis tunduvad nii igapäevased! Räägime aprillis rohkem tänutundest ja selle väljendamise viisidest. Tänulikkust ja headust saab väljendada näiteks sõnaga, pildiga, luuletusega, kirjaga, pereringis kallistusega. 

Leiame veel viise, kuidas oma tänulikkust näidata!

14. märtsil esitab meie kooli näitetrupp Harjumaa kooliteatrite festivalil Arukülas E.Lockharti "Me olime valetajad" ainetel seatud etenduse "Tere, mina olen Cady". Näitetrupis löövad kaasa 4. kuni 12. klasside õpilased, kokku ligi 30 noort. Teisipäeval vaatasid etendust meie kooli 7.-12. klasside õpilased ja nende tagasiside oli ainult ülivõrdes. Hoiame pöialt noortele näitlejatele Arukülas!
Näiteringi juhendab Saima Kallionsivu.