Distantsõppe juhend

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

14. märtsil esitab meie kooli näitetrupp Harjumaa kooliteatrite festivalil Arukülas E.Lockharti "Me olime valetajad" ainetel seatud etenduse "Tere, mina olen Cady". Näitetrupis löövad kaasa 4. kuni 12. klasside õpilased, kokku ligi 30 noort. Teisipäeval vaatasid etendust meie kooli 7.-12. klasside õpilased ja nende tagasiside oli ainult ülivõrdes. Hoiame pöialt noortele näitlejatele Arukülas!
Näiteringi juhendab Saima Kallionsivu.