1. T, 11. juunil kell 9.00-11.00 toimub õpetajate ühiskoosolek. Teemadeks on Liikumakutsuva Kooli, KiVa vanemate uuringu ja koolivormi küsitluse tagasiside ja edasised sammud.
2. T, 4. juunil on meie VI klasside võistkond KEATi laagris.
3. T, 4. juunil toimub 2. ja 3. tunni ajal Tiina Benderi klassis VII klasside tüdrukutele söömishäirete teemaline loeng.
4. E, 10. juunil viibivad Piret Kamber, Heleri Šelemba, Aili Kontus ja Vello Sats Noored Kooli kogemuspäeval Tallinnas.
5. Margus Keerma mälestuspingi kavand on valmis. Pink avatakse 3. augustil kooli staadionil. Täname kõiki toetajaid!