2020/2021 õppeaastast võtame oma koolis kasutusele koolivormi.
I – IV klasside õpilased kannavad igapäevaselt ühte koolivormi elementi järgmisest valikust:
• lühikeste varrukatega polosärk (kollane, helesinine ja tumesinine)
• vest (sinine)
Pidulikel puhkudel ning kooli esindades kantakse koolivormi vesti.
Kõik tooted on kooli logoga.
Koolivorm valmib koostöös Swiiter OÜ-ga.
V - XII klasside õpilastele on koolivormi elementide kandmine vabatahtlik.
Swiiter OÜ loob veebipoe aadressil kuusalu.swiiter.ee 1. märtsiks. Tellimiskeskkond on avatud 1. maist kuni 15. juunini.
Mai alguses tuleb Swiiter OÜ kooli tooteid tutvustama ja tellimisega seotud soovitusi jagama.
Augusti lõpus müüb Swiiter OÜ koolimajas koolivormi tooteid, võimalus ka proovida. Kohapeal saab maksta ka kaardiga. Aastaringselt saab veebipoe kaudu tooteid juurde osta.
Lapsevanem ostab veebipoe kaudu, arveldab otse Swiiter OÜ-ga.
Veebipoodi lisab Swiiter OÜ universaalseid tooteid, millel ei ole meie kooli logot:
• valged pluusid
• mustad püksid
• seelikud
• aksessuaarid

Lisatud kaks näidist: koolivormi kohustuslikud ja vabatahtlikud elemendid.

Attachments:
Download this file (Kuusalu kollaaz - vabatahtlikud elemendid 5.2.pdf)Koolivormi vabatahtlikud elemendid[ ]222 kB
Download this file (Kuusalu koolivorm - kohustuslikud elemendid.pdf)Kuusalu koolivorm[ ]286 kB