minikäsipallMr. Pritt minikäsipallimängud koolis Harjumaa etapp mängiti 14. veebruaril 2020 Kehra spordihoones. Võistlustel osalesid 1.-3. klasside õpilased Harjumaa ja lähimaakonna koolidest. Harjumaa etapil osales kokku kaheksa võistkonda, kes selgitasid ka omavahel Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 1.-3. klass antud etapi paremusjärjestuse. Võistlussarja toetaja on Henkel Balti OÜ. Võistlused toimuvad Eesti Koolispordi Liidu egiidi all ja on tunnustatud Eesti Olümpiakomitee poolt. Kuusalu kooli võistkond koosseisus Leelet Tummeleht, Riko-Marten Rada, Karol Danjuk, Joosep Kirsimaa, Arco Kirsiste, Rico Kirsiste, Raho Masing ja Paul Hendrik Pontus saavutas väga tubli III koha! Palju õnne!

Talis Suurorg
Treener