Reedel, 21. veebruaril tähistasime Eesti sünnipäeva kolme aktusega.
Aktused algasid hümni laulmisega. Aastapäevakõnes rõhutas Vello Sats isamaa armastust ja hariduse tähtsust eestlastele. Liputoimkonnas olid noorkotkad, keda juhendas meie vilistlane Mattias Idavain.
Aktusel esines Tiiu Aasa folgirühm ning üheskoos imetlesime kauneid Eesti vaateid.
Väga hästi võeti vastu Saima Kallionsivu lavastatud "Eesti läbi aegade", kus esinesid nii õpetajad kui õpilased.
Palju õnne, EESTI! Vaata ka aktuse pilte!