Ootame oma meeskonda uusi liikmeid!

Kuusalu Keskkool otsib oma meeskonda
matemaatikaõpetajat, eesti keele ja kirjanduse õpetajat ning prantsuse keele õpetajat.

kuulutus2

Kõik kasutame turvalist eKooli. Lisaks eKoolile kasutame suhtlemisel e-posti ja telefoni.
Turvalised e-õppe keskkonnad, mida me kasutame:
E-koolikott: e-koolikott.ee
EIS: eis.ekk.edu.ee
Digiõppevaramu: vara.e-koolikott.ee/
Opiq: opiq.ee
Foxcademy: foxcademy.com
Õpilastele ja õpetajatele juba varasemast tuttavad ja soovitatud keskkonnad. Osad vajavad sisselogimist, osad mitte:
Miksike
Matetalgud
Taskutark
LearningApps
Kahoot
Padlet
Quizlet
Lisaks ainepõhised keskkonnad matemaatikas, keemias, füüsikas, võõrkeeltes.
YouTube - väga populaarne videokeskkond. Vaatamiseks antakse ainult õppetööks vajalikke linke.
Suhtluskeskkonnad:
Facebook, messenger - väga populaarsed, kuid lubatud alates 13. aastast.
Skype - turvaline, vajab kasutajakontot, sobib suhtlemiseks vanematele õpilastele, nüüd saab ka lingiga saata vestluse kutse.
Zoom.us - turvaline, vestluse algataja teeb konto, kasutaja siseneb saadetud lingiga.
8x8.vc - väga lihtne keskkond, aga ei ole turvaline. Et videod ei oleks nii "avalikus" ruumis, tuleb vestluste algatajal teha keskkonda kasutajakonto.
Google teenused on lubatud alates 13. aastast: Google Mail, Drive, Docs, Classroom, Meet, Hangouts.
Kui on tegemist nooremate lastega, siis tuleb teha koostööd lapsevanematega, et nad teeksid erandkorras koos oma lapsega google meili õppetöö jaoks (nt Google Classroomi kasutamiseks)