Armsad õpetajad!

Aitäh, et te meid välja kannatasite! Me ei olnud just musterõpilased, sest tegime enamjaolt ainult nii palju, kui vaja oli ja mitte rohkem, aga ikkagi oli ju tore koos õppida, eks?! 😁

Kallid õpilased!

Teiega oli uskumatult vahva! Sai ikka igast pulli tehtud! 🤫

Aga ärge end siis käest ära laske, eks! Me soovime näha ikka sama häid õpi- ja sporditulemusi kui enne koos saavutasime! 💪🏾

Tänasega saab meie 44 lennu vibe checkitud Kuusalu Keskkoolis. 😔

Olid meeldejäävad aastad!✨

Olge muhedad!

Teie 44💞 Vaata ka pildigaleriid 44. lend!