Head lapsevanemad!

Palusime teilt aprilli keskpaigas tagasisidet distantsõppe toimimise kohta. Nüüdseks on küsitlus lõppenud ja ka esialgsed kokkuvõtted tehtud. Saate ka üldkokkuvõttega tutvuda siin.
Täname kõiki küsitlusele vastanuid – teie arvamus on meile väga tähtis, sest selle alusel saame ka meie analüüsida oma tööd, õpetajatega arutleda ja püüda ikka paremuse poole.
Meil on väga hea meel, et oli nii palju positiivset tagasisidet – ilusaid tänusõnu, häid mõtteid ja soove õpetajatele ning kooli juhtkonnale. Need teevad südame soojaks ja annavad jõudu edasiseks – kodu ja kooli ühises töös sünnibki parim tulemus, mis hetkel võimalik on.

Parimate soovidega
Kooli juhtkond