Kokkulepped ja põhimõtted COVID-19 viirusesse nakatumise korral

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

Head lapsevanemad!

Palusime teilt aprilli keskpaigas tagasisidet distantsõppe toimimise kohta. Nüüdseks on küsitlus lõppenud ja ka esialgsed kokkuvõtted tehtud. Saate ka üldkokkuvõttega tutvuda siin.
Täname kõiki küsitlusele vastanuid – teie arvamus on meile väga tähtis, sest selle alusel saame ka meie analüüsida oma tööd, õpetajatega arutleda ja püüda ikka paremuse poole.
Meil on väga hea meel, et oli nii palju positiivset tagasisidet – ilusaid tänusõnu, häid mõtteid ja soove õpetajatele ning kooli juhtkonnale. Need teevad südame soojaks ja annavad jõudu edasiseks – kodu ja kooli ühises töös sünnibki parim tulemus, mis hetkel võimalik on.

Parimate soovidega
Kooli juhtkond