Sulev Oll on kirja pannud imelised luuleread: "Hooli ja hoia, hoia ja hooli, imetle maailma mõlemaid pooli."
Küllap oleksime täna, 6. mail, oma kevadisel koorilaulupäeval, laulnud seda Juhan Trumpi ja Sulev Olli laulu Teile kogu Kuusalu koorilauluperega oma kontserdi lõpulauluna.
Tänases olukorras on märksõnad hoolimine, hoidmine, kaitsmine erilise tähendusega.

Olgu siia lisatud aastatetagune Keilas toimunud Harjumaa laulu- ja tantsupeo salvestus, kus teiste seas esinesid kõik meie koolikooride laululapsed. Ühendkoori juhatab „Hoolimise laulu“ autor Juhan Trump.
Olge hoitud ja kaitstud. Vaata videot "Hoolimise laul"

Niina ja Taavi Esko