Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

II-XI klassid alustavad kell 9.00.

II-V klasside aktus algab kell 9.00, seejärel on klassijuhatajatund.
VI-XI klassidel algab kell 9.00 klassijuhatajatund, aktus on kell 10.00.

Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja sõidavad koolist tagasi
kell 11.00.

I ja XII klasside aktus algab kell 11.00.

Tunniplaanijärgne õppetöö algab kolmapäeval, 2. septembril kell 8.00.