Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

Head õpilased, lapsevanemad ja koolitöötajad
Soovid on meie elu lahutamatu osa. Erinevate heade soovidega me toetame, julgustame ja innustame oma lähedasi, oma õpilasi ja kolleege ning sõpru ja saame ise neid ka vastu. Me oleme harjunud oma tegemistele häid soove kaasa saama ja nende tuultes purjetama.
Eelkõige on vaja enese jaoks selgeks teha, missuguse soovi või soovide täitumise nimel me tahame täna tööd teha ning seda oma järjepideva tegevusega toetada.
Niisiis, hea kaasteeline, selleks, et sinu salasoovid ja julgeimadki unistused täituksid, pole tähtis, milline on sinu praegune olukord, oluline on jääda kindlaks oma sisemisele veendumusele, oma soovile. Isegi siis, kui paljud soovid jäävadki täitumata või täituvad hoopis teisiti, kui sa endale ette kujutasid.
Eduka soovimise saladust teadsid juba meie esivanemadki – ütleb ju ka eestlaste vanasõna: „Igaüks on oma õnne sepp“. Meil kõigil on võimalus oma südamesoovide sepistamisega kujundada unistuste tulevikku.
Soovin teile unistuste- ja teguderohket uut õppeaastat.

Vello Sats