Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

Lugupeetud lapsevanemad!

29. oktoobril 2015 toimuval kooli lastevanemate üldkoosolekul valime kooli hoolekogu uue koosseisu. Ootame hoolekogusse ärksaid, tegusaid koolimeelseid lapsevanemaid, kellel on aega ja tahtmist tööks hoolekogus.
Kui tunnete, et teil on soov tegutseda oma laste kooli heaks, siis palun esitage oma kandidatuur hoolekogusse.
Palun saatke oma kirjalik nõusolek, et soovite kandideerida hoolekogusse hiljemalt 28. oktoobriks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oma kandidatuuri ei saa esitada kooli töötajad.
Lastevanemate üldkoosolek valib kooli hoolekogusse 5 liiget.
Kuusalu vallavalitsuse määrus „Üldharidus- ja huvikooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord“ on aadressil