Õpikute tagastamine

Palun 9. ja 12. klasside õpilastel tagastada õpikud õpikutekogusse alates esmaspäevast, 25. maist.
Teiste klasside õpilased toovad õpikud tagasi alates 1. juunist kuni 19. juunini 2020.
Õpikutekogu on avatud tööpäeviti kell 9.00 - 13.00.

Kui olen õpikutekogus, siis võib õpikud otse mulle anda, kui peetakse kinni reeglist 2+2.
Õpikud võib panna ka kastidesse õpikutekogu ukse taha kilekotis või paberkotis, kuhu on lisatud sedel õpilase nime ja meiliaadressiga, et saaksin vajadusel teatada puuduvatest õpikutest. Kui kõik on korras, siis ma ühendust ei võta.

Marju Koik
õpikutekogust

Kodus õppimise korraldus

Kodus õppimise korraldus distantsõppe korral

Seoses distantsõppele üleminekuga avaldame õppetöö korraldusega seotud teated Kuusalu kooli koduleheküljel, Kuusalu Keskkooli Facebookis ja eKoolis.

1. Alates 16. märtsist kuni uute korraldusteni toimub õppetöö distantsilt ehk kodus õppides. Koolimaja on suletud.
2. Nii õpilased kui ka õpetajad on kodus.
3. Õppetöö käib tunniplaani järgi. Alustame tundidega kell 9.

Loe edasi...

1. Õnnitlused Katrin Kirsilale tiitli „Eesti koolilogopeed 2015“ puhul.
2. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa I geograafia teemapäevaks.
3. Koolipäeva ajakava teisipäeval, 22.detsembril:
8.00 - 8.50  kontsert-aktus I-IV klassidele, tunniplaanijärgne tund V-XII klassidele;
9.00 - 9.50  kontsert-aktus IX-XII klassidele, klassijuhatajatund I-VIII klassidele;
10.00 - 10.50  kontsert-aktus V-VIII klassidele, klassijuhatajatund I-IV ja IX-XII klassidele.
Koolibussid väljuvad kell 11.00 kooli juurest.
4. Koolivaheajal on koolimaja avatud järgmiselt:
28. - 29. detsember kell 8-12.
4. - 8. jaanuar kell 8-14.
5. Kaasava hariduse projekti raames viibivad 15.-21. veebruar 2016 koolitusel Londonis  Piret Kamber, Kai Peterson, Pille Pürg ja Taavi Esko. 30. märts – 5. aprill viibivad õpilastega Slovakkias Astrid Rõuk ja Pille Pürg.
6. E, 14. detsembril toimub aulas JJ-Streetdance pidu.
7. T, 15. detsembril kaunistab XII klass aula.
8. 11.-15. jaanuaril viibib koolis kaks vahetusõpilast, XII a klassis ja X klassis.
9. E, 21. detsembril toimub Swedbank´i pangakaartide teemaline koolitus V klassidele.
10. 15., 16. ja 18. detsembril toimub esimese tunni ajal I ja II klasside helkurikoolitus.
11. K, 16. detsembril peale teist tundi on III klassid õppekäigul Tallinnas.
12. K, 16. detsembril neljanda tunni ajal toimub aulas aabitsapeo peaproov.
13. K, 16. detsembril peale tunde külastab IV c klass Kuusalu Eakate kodu.
14. R, 18. detsembril teise tunni ajal esitab XI klass ballikava algklasside õpilastele.
15. T, 15. detsembril viibib Astrid Rõuk alates kell 12.15 Alaealiste komisjonis.
16. T, 15. detsembril viibib Katrin Kirsila koolitusel.
17. T, 29. detsembril on tugispetsialistid Viinistul koolitusel.
18. 4. - 8. jaanuaril viibib Vello Sats puhkusel. Teda asendab Sirje Paunel.