1. Täname heade tulemuste eest maakondlikel võistlustel järgmisi õpilasi: keemiaolümpiaadil saavutas XII klassi õpilane Mirjam Kiik III koha. (õp. Mall Koppel), emakeeleolümpiaadil sai Joanna Roopa (IX b klass) IX koha ja Ako Randmaa (X klass) X koha (õp. Oskar Helde ja Riina Jalakas).
2. Maakondlikul  matemaatikavõistlusel „Nuputa“ saavutas VII klasside võistkond III koha ja V-VI klasside võistkond V koha (õp. Lucine Alaverdian, Pille Pürg ja Katrin Rüütsalu).
3. Käesolev nädal on rahvusvaheline turvalise interneti nädal. Õpetajad vestlevad õpilastega turvalise interneti teemadel. Toimub ka meemikonkurss.
4. T, 12. veebruaril toimuvad VIII-IX klasside õpilastele koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga jääpääste-teemalised loengud.
5. R, 8. veebruaril toimuvad aulas seksuaaltervise loengud järgmistel aegadel:
VIII-IX klassid – 1.-2. tund
X-XII klassid – 3.-4. tund
6. T, 5. veebruaril algusega kell 18.00 toimub lugemissaalis meie kooli renoveerimise initsiatiivgrupi koosolek. Meie kooli esindavad Vello Sats, Sirje Paunel ja Urmas Mark.
7. K, 6. veebruaril 8. tunni ajal toimub lugemissaalis ühiskoosolek meie kooli renoveerimise teemadel.
8. T, 5. veebruaril viibib V c klass alates kell 8.50 õppekäigul.
9. Vello Sats viibib N-R, 7. - 8. veebruaril EKJÜ aastakonverentsil. Teda asendab Aili Kontus.
10. Astrid Rõuk ei viibi T, 5. veebruaril koolis.
11. Saima Kallionsivu viibib N, 7. veebruaril IX b klassi mälumänguvõistkonnaga Arukülas.