Õppetöö alates 18. jaanuarist

Lähtuvalt valitsuse pressikonverentsist jätkavad järgmisel nädalal (18. - 22.01) kontaktõppes 1.-4. klasside õpilased ja 9. klassid ning 12. klass. Ülejäänud kool jätkab distantsõppes. Kehtima jäävad ka kõik ülejäänud eelmise nädala korraldused: maskide kandmine, söögivahetundide korraldus, siseruumides huviringide läbiviimise keeld, hajutamine vahetundides jne.

Praegu teada oleva info kohaselt kehtivad piirangud kuni 24.01.

Distantsõppel olevatel õpilastel on võimalik koolilõuna asendamiseks saada toidupakk.

Palume taotlus täita siin: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ynfg7qshhk-lw-DlFUkHW0HP2uN-Y9hBm02RWI5rxDBUN1NLQlhJUkUyQ0JJUjA1TU1LNEs1SDBLMC4u

Palume vastata hiljemalt neljapäeval (21.01) kella 10:00ks.

1. R, 17. jaanuaril toimus vallamajas kohtumine Kauss Arhitektur OÜ arhitektidega. Kooli laiendamise ideekavand on nüüd valmis. Klassiõpetajate koosolek sel teemal toimub T, 21. jaanuaril peale 4. tundi õpetajate toas.
2. Kooli hoolekogu koosolek toimub 30. jaanuaril, teemadeks on pikapäevarühma oode, koolivorm, eelarve ja kooli laiendamine.
3. Kadri Idavain viibib N-R, 23.-24. jaanuaril koolitusel.
4. Piia Palge-Lepik viibib K-R, 22.-24. jaanuaril koolitusel. Teda asendavad õppejuhi küsimustes Aili Kontus ja klassijuhataja küsimustes Kaire Truus.