1. R, 17. jaanuaril toimus vallamajas kohtumine Kauss Arhitektur OÜ arhitektidega. Kooli laiendamise ideekavand on nüüd valmis. Klassiõpetajate koosolek sel teemal toimub T, 21. jaanuaril peale 4. tundi õpetajate toas.
2. Kooli hoolekogu koosolek toimub 30. jaanuaril, teemadeks on pikapäevarühma oode, koolivorm, eelarve ja kooli laiendamine.
3. Kadri Idavain viibib N-R, 23.-24. jaanuaril koolitusel.
4. Piia Palge-Lepik viibib K-R, 22.-24. jaanuaril koolitusel. Teda asendavad õppejuhi küsimustes Aili Kontus ja klassijuhataja küsimustes Kaire Truus.