Üleskutse Kuusalu valla haridusasutustele

Teeme pai

Kuusalu Keskkool kutsub üles aprillikuus rohkem märkama headust, hoolivust, tänulikkust ja tegema selle eest pai!
Märkame aprillis rohkem, kui keegi meid aitab, meile toeks on, kui keegi meile hea sõna ütleb. Märkame ka neid toredaid asju, mis tunduvad nii igapäevased! Räägime aprillis rohkem tänutundest ja selle väljendamise viisidest. Tänulikkust ja headust saab väljendada näiteks sõnaga, pildiga, luuletusega, kirjaga, pereringis kallistusega.

Leiame veel viise, kuidas oma tänulikkust näidata!

1. R, 17. jaanuaril toimus vallamajas kohtumine Kauss Arhitektur OÜ arhitektidega. Kooli laiendamise ideekavand on nüüd valmis. Klassiõpetajate koosolek sel teemal toimub T, 21. jaanuaril peale 4. tundi õpetajate toas.
2. Kooli hoolekogu koosolek toimub 30. jaanuaril, teemadeks on pikapäevarühma oode, koolivorm, eelarve ja kooli laiendamine.
3. Kadri Idavain viibib N-R, 23.-24. jaanuaril koolitusel.
4. Piia Palge-Lepik viibib K-R, 22.-24. jaanuaril koolitusel. Teda asendavad õppejuhi küsimustes Aili Kontus ja klassijuhataja küsimustes Kaire Truus.