Kokkulepped ja põhimõtted COVID-19 viirusesse nakatumise korral

Lugupeetud koolipere
Koroonaviirusesse nakatumise numbrid näitavad hetkel riigis kasvutrende ning sellest tulenevalt oleme kirja pannud kokkulepped ja juhised võimalikuks distantsõppe perioodiks. Kui õpetaja, töötaja, õpilane või tema pereliige saab positiivse koroonaproovi tulemuse, siis palume sellest esimesel võimalusel teavitada koolijuhti telefoni teel: Kristi Tarik +372 56 565 887. Lähtuvalt infost saame koheselt rakendada lisameetmeid, et viiruse levikut koolis piirata.
Palun tutvuge allpool distantsõppe juhendiga õpilasele, lapsevanemale ja õpetajale.

Kevad koputab uksele.
Tuul lükkas pilved laiali ja lasi päikesel maa peale paista.
Täna minu poolt üks väike film, mille teinud meie kooli vilistlane, mis filmitud meie koolis ja kus Teile nii mõnigi tuttav inimene kaasa teeb. Kindlasti vaadake! Saate teada, mis on fotosüntees, mis peagi looduses laineid lööb.
Meie tänasesse päeva on sellest filmist võtta veel üks sõnum. Nimelt:
KUULA ARSTE, VÕTA PIIRANGUID JA KÄITUMISJUHISEID TÕSISELT, siis seljatame iga tundmatu ja ohtliku haiguse.

Kevadpäikest Teile kõigile. Minge õue ja uskuge, meeleolu läheb nii mõnusaks, lausa magusaks... Vaata filmi!

Huvijuht
Saima