Kevad koputab uksele.
Tuul lükkas pilved laiali ja lasi päikesel maa peale paista.
Täna minu poolt üks väike film, mille teinud meie kooli vilistlane, mis filmitud meie koolis ja kus Teile nii mõnigi tuttav inimene kaasa teeb. Kindlasti vaadake! Saate teada, mis on fotosüntees, mis peagi looduses laineid lööb.
Meie tänasesse päeva on sellest filmist võtta veel üks sõnum. Nimelt:
KUULA ARSTE, VÕTA PIIRANGUID JA KÄITUMISJUHISEID TÕSISELT, siis seljatame iga tundmatu ja ohtliku haiguse.

Kevadpäikest Teile kõigile. Minge õue ja uskuge, meeleolu läheb nii mõnusaks, lausa magusaks... Vaata filmi!

Huvijuht
Saima