Murdmaateatejooksu rändkarikas toodi juba 14. korda järjest Kuusallu.
Harjumaa koolidevahelistel murdmaajooksuvõistlustel said meie kooli teatevõistkonnad kolm esimest ja kolm teist kohta.
I koht kuni 5. klassi tüdrukud (Anette-Marie Vija, Gisela Gunin, Melani Maria Maiberg, Carmen Pajuste, Anett Kirt)
I koht 8. - 9. klass tüdrukud (Kristel Rebane, Jessica Lauter, Sanna Aaslav-Kaasik, Birgit Eesalu, Annabel Matkur)
I koht 10. - 12. klassi poisid (Kris Oliver Maiberg, Brain Peters, William Madisson, Asso Soosalu, Rauno Rand)
II koht poisid kuni 5. klass (Argo Seljand, Aaron Allmägi, Karl Jaco Daniel, Rauno Püü, Ats Soosalu)
II koht 6. - 7. klassi tüdrukud (Lisette Kolganorm, Kristiina Šatski, Cristina Kivisik, Ada Maria Lee, Luisa Valgiste)
II koht 8. - 9. klassi poisid (Andres Rass, Elar Meister, Karl Taal, Arko Gert Tuisk, Rico Lees).