Koolikell helises viimast korda kolmapäeval, 22. aprillil 33. lennule.

Oma aktusekõnes rõhutas direktor Vello Sats abituuriumi eriti meeldejäävaid külgi, kiitis klasside head koostööd ja soovis edu eksamitel.

Meeleolukat tutipidu külastas ka kõige sensitiivsem sensitiiv, kes pendli abil ennustas igaühe tulevikku.

Omavahel võistlesid sidrunisöömises 11. ja 12. klasside juhatajad. Menukalt esines bänd Anna Kreivald ja Co ning esimeste klasside õpilased. Õpetajad said kingituseks Kuusalu Keskkooli XXXIII lennu aastaraamatu 2009.

Klassijuhatajad Sirje Päll ja Margit Jäetma kinkisid igale  lõpetajale elujõu sümbolina männikäbi, mille sisse peidetud sädelev "stardiraha".

Traditsiooniline sildi avamine toimus koolimaja spordikeskusega ühendavas galeriis. Sprinter Mart Muru eemaldas jooksu pealt katte sildilt "KIIRTEE 33". Vaata lõpukella pilte pildigaleriis! Soovime teile edu raskeks eksamiperioodiks!