Täna tähistame oma kooli sünnipäeva. Meie kõikide jaoks algas päev hommikul kell 8.00 traditsioonilise ühise rongkäiguga – tore on kord aastas kõikidega koos kooli tulla! Rõõmustav oli ka see, et koos meiega olid rongkäigus mitmed vallavalitsuse töötajad. Klassid olid rongkäiguks hoolega valmistunud – näha võis palju leidlikku atribuutikat. Uhke tunne oli vaadata, kui palju meid kõiki kokku on! Enne koolimajja tulekut sammusime üheskoos  ka väärtuste raja uuel osal. Koolimajas kogunesid kõik oma klasside juurde  ja kooli folgirühma juhatusel liiguti pea kogu koolimaja läbides  kolonntantsuga spordihoonesse, kus toimus sünnipäevaaktus. Direktor Vello Sats tõi oma sünnipäevakõnes paralleeli Eesti kooliklassikast, Wikmani poistest ja rääkis nii sel ajal valitsenud kui kindlasti ka meil valitsevast kogu kooli ühtsustundest. Tervitati ja õnnitleti tööjuubelit tähistavaid õpetajaid (Sirje Päll, Taimi Palu, Liivi Vain, Aili Kontus, Astrid Rõuk, Viive Abel, Kai Peterson) ja tänati neid, kes on meie väärtuste raja täienemiseks palju vaeva näinud. Suur tänu Priit Adlerile, Eve Sarapile, Viive Abelile, Hiie Kikkasele, Tiina Benderile! Edasi said sõna meenutusteks kolm meie varasemat kolleegi: kauaaegne direktor Laine Kadajas, õppealajuhataja Kalju Rea ja õpetaja Menda Kirsmaa. Räägiti meie koolimaja algusajast, õpetajatööst ja õpilaste elust ning toodi huvitavaid võrdlusi ammuse ja nüüdse aja vahel. Aktus lõppes Kuusalu kooli valsi ühise laulmisega. Päev jätkus tundidega – neid ilmestasid traditsioonilised sünnipäevakommid kogu kooliperele.
Ilusat sünnipäeva jätku kõikidele!
Pilte rongkäigust, kolonntantsust ja aktusest saab näha meie pildigaleriis!