Keskkonnaamet kutsub tublisid (head tulemused loodusainetes ja aineolümpiaadidel, loodusviktoriinides) ja loodushuvilisi noori (huvi looduse vastu) vanuses 13. -17. aastat kandideerima Lahemaa noore looduskaitsja JUNIOR RANGER kursusele, mis toimub Käsmus 27. juuni - 01. juuli. Kursusel osalemine on õpilasele tasuta. Kursuse käigus saadakse praktilisi teadmisi loodusega seotu kohta, osaletakse looduskaitselistel töödel, läbitakse esmabi ja looduses üleelamise kursused.

Lahemaa noore looduskaitsja JUNIOR RANGER kursuse lõpus selgitatakse välja 2 parimat, kes saavad osaleda järgmisel aastal rahvusvahelises EUROPARC Föderatsiooni poolt korraldatavas üle Euroopalises noore looduskaitsja kursusel mõne Lääne-Euroopa riigis. Veel ei ole selgunud 2012. aasta kursuse toimumise riik, kuid eelmise aasta Lahemaa parimad osalevad sel suvel Hollandi laagris.

Selleks, et Lahemaa noore looduskaitsja JUNIOR RANGER kursusel osaleda peab õpilane kirjutama vabas vormis motivatsioonikirja, kus põhjendab oma soovi osalemise kohta (toob välja olümpiaadide, viktoriinide jms osalemise). Motivatsiooni kirjale peab õpilane lisama enda kontaktandmed (telefon, e-mail), vanuse ning soovitava vormi suuruse (nt XS, S, M, L, XL).

Motivatsiooni kirju ootame kuni 3. juunini e-maili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lugupidamisega

Kerli Kõue
Keskkonnahariduse spetsialist

Keskkonnaameti Viru regioon