I veerandi viimasel päeval, 21. oktoobril toimus traditsiooniline Kuusalu kooli  aastapäevaball, seekord glamuurne 1930-ndatele pühendatud õhtu nimega "C'est la vie!"
Ajastu hõngu tõid esile korraldajate riietus, aula kujundus ja muusika valik. Juba balli sissejuhatuseks lõi meeleolu band nimega "L'amour", milles musitseerisid 11b klassi õpilased Helen Mei, Johanna Pärnasalu, Kristiina Rebane, Reijo Loik, Indrek Pärtel ja Oliver Pütsep õpetaja Kai Petersoni juhendamisel. Kindlalt juhtisid balli peoperenaine Kerli Kink ja -peremees Kristian Oja. Õhtu jooksul vaheldusid tantsud erinevate etteastetega.
Ehtsat võistlustantsu-popurriid näitasid Revalia tantsuklubis harjutav Sten Hendrik Trauss koos oma võluva kaaslannaga.
Šarmantse rooside tantsu esitasid balli korraldajad kuulsa Edith Piafi laulu "La vie en rose" saatel. Mõeldes Edith Piafist – väikesest Pariisi varblasest – tantsisid 11. klassi neiud omapärase "pingitantsu".
Ka seekord ei puudunud õpetajate etteaste. Meesansambel koosseisus Vello Sats, Jüri Rebane, Kaupo Rüütsalu, Arne Paunel, klaveril Taavi Esko esitasid kaks laulu.
Balli lõpus said kõik vaadata 1930-ndatel väga populaarse laulu „Tiki Tik, Tiki Ta“ saatel slaidiprogrammi balli ajal tehtud fotodest, mille pani kokku noor fotograaf Liisa Aaslav-Kaasik.
Lõpuks tõid poisid sisse oodatud sünnipäevatordi, mis maitses suurepäraselt.
Kui pildid vaadatud ja tort otsas, lõpetas Kuusalu kooli 256. aastapäevale pühendatud balli viimane valss.
Suur tänu balli korraldajatele – 11. klassidele ja klassijuhatajatele!