1. Alanud õppeaastast töötab uus kooliõde – Natalja Skipitiene.
2. Direktor ja õppealajuhataja on kutsutud 13.09 vallavalitsuse istungile 2012. aasta riigieksamite teemadel.
3. Koolis alustab sel õppeaastal tööd malering. Meie kool valiti 10 Eesti kooli hulgas välja G. Kasparovi fondi ja Eesti Maleliidu poolt korraldatavale koolitusele (sellel osaleb Jüri Rebane) ja hilisema maleõpetuse toetuse saajaks.
4. Sel õppeaastal pannakse eKooli ringide, pikapäevarühmade ja õpiabirühmade päevikud.
5. Õpilaste vähesuse tõttu on X klassis kaks suunda – loodus-reaal ja praktiline õppesuund.
6. Bussisõidulubadega seotu peab olema korras 14. septembriks.
7. Vahetusjalatsid (võimaluse korral valge tallaga) on kohustuslikud. Keelatud on rullikutega jalatsite kandmine koolis.
8. Kooli õpilasomavalitsuse lahtine koosolek toimub R, 21. septembril kell 14.00.
9. Sügisvaheajal on õpetajatele Tiigrihüppe koolitus teemal „Arvuti kasutamine uurimistöös“ – juhendab Viive Abel.
10. Käesoleval õppeaastal hakkavad Viive Abeli juhendamisel toimuma igakuised õpetajate kokkusaamised põnevatel arvutialastel teemadel.
11. XII klassid on alustanud valmistumist õpetajate päevaks (R, 5. oktoobril). Õpetajale toimub väljasõit Tallinna Teletorni.
12. Kuusalu Lastekaitse Selts toetab abivajajaid koolitarvetega. Küsimustega pöörduda Astrid Rõugu poole.
13. Astrid Rõuk ja Katrin Kirsila viibivad N, 13. septembril alates kell 12.00 vallavalitsuses.
14. N, 13. septembril toimuvad Harjumaa koolide staadioniteatejooksu võistlused.
15. Aili Kontus ja Vello Sats viibivad R, 14. septembril Tartus HTM-is.