Kolmapäeval, 26. septembril peeti järjekordne "Reipalt koolipinki" raames peetav algklasside spordipäev, mille korraldas kehalise kasvatuse ainesektsioon.
Üle 200-pealine lastesumm jooksis algatuseks ringi Kuusalu vastvalminud kergliiklusteel. Kooli maskott Rihukas sörkis kõige lõpus. Samal ajal klassiõpetajad mängisid soojendusmänge. Staadionil õpilased kogunesid klasside kaupa ja õpetaja Ingrit Keerma andis lastele edasised juhtnöörid. Klassid pidid leidma kooli männikus endale meelepärase fotosessiooni koha ja tegema põneva klassipildi.
Seejärel oli vaja eelnevalt korjatud tammetõrudest moodustada üks kujund ja see jäädvustada. Pildistamisel oli abiks infojuht Viive Abel. Ettevõtmist soosis igati pehme sügisilm. Kõik fotod spordipäevast on pildigaleriis. Klassipildid on vaatamiseks väljas ka spordikeskuse stendil.