19. novembrist on VIII b klassijuhataja Eve Rada.
XII klasside õpilased võivad osaleda 30. novembril Teeviidal. Teiste klasside õpilased lähevad Teeviidale õppetööst vabal ajal.
19. novembril on koolis valla noosootöötajad, nad kohtuvad ka meie õpilasomavalitsuse liikmetaga.
Klassijuhatajad sõlmivad toetava meetme õpilepingud peale II veerandi lõppu, kui õpilase tunnistusel on korduv hinne „mitterahuldav“.
Kooli raamatukogus on tutvumiseks õppematerjal haridusosakonnast – DVD „Koolivägivald“ ja Ch. Darwini raamat „Liikide tekkimine“.
Oluliste sündmuste korral leiab operatiivse info kooli kodulehelt.
PGS-i järgi on lastevanematel kohustus esitada koolile oma kontaktandmed ja teavitada nende muutustest.
20. novembril peale 4. tundi toimub XI klassi meediarühma õppekäik Tallinna.
23. novembril 4. ja 5. tunni ajal on aulas algklasside karneval.
Helkurite kandmine on vajalik ja kohustuslik!
Tänu õpetajatele, kes vastasid Tiigrihüppe küsitlusele. Veel täna on võimalik küsitlust täita.
19.-25. novembrini on spordihoone galeriis avatud spordiajaloo näitus "Spordipisik põlvest põlve!" .
23. novembril 4. ja 5. tunni ajal esineb lugemissaalis külaline Walesist, Briti Nõukogu vahendusel.
Viive Abel viibib koolitusel 23. novembril.
Vello Sats viibib koolitusel 20. – 21. novembril.