T, 4. detsembril on koolis konkursi „Turvaline kool“ korraldustoimkond. Toimub kohtumine õpilasomavalitsuse ja juhtkonna esindajatega.
K, 5. detsembril toimub teise tunni alguses kooli näiteringi etendus algklasside õpilastele.
N, 6. detsembril toimuvad 3.-4. ja 5.-6. tunni ajal IX klasside õpilaste kutsevalikuüritused klassiti.
R, 7. detsembriks saadavad XI klasside õpilased juhendajatele uurimistööde kava
N, 13. detsembril 5. ja 6. tunni ajal toimub V-XII klasside õpilaste klassidevaheline mälumäng.
N, 20. detsembril toimuvad lühendatud tunnid. Kell 13.00 algab õppenõukogu koosolek ja kell 18.00 õpilaste jõulupidu.
Tutvuda ja kasutada materjale veebilehtedelt www.ohutusope.ee ja www.veeohutus.ee .
Õpetajatel on võimalik tutvuda materjaliga „Arenguvestlus eKoolis“
Meenutada õpilastele, et koolimajas mängimiseks lubatud pehmed pallid peavad olema terved.
Jõulueelsel nädalal kanname kõik päkapikumütse!
Juhtkond