Tänu õpetaja Taavi Eskole õpilaste hea ettevalmistamise eest XIX Eesti segakooride võistulaulmiseks. Meie kooli õpilased laulsid konkursi võitnud EKNS-i koosseisus. Taavi Esko sai konkursi parima dirigendi auhinna.
Õnnitlused õpetaja Niina Eskole Harjumaa Kultuurkapitali preemia puhul.
Õpetajad Anu Ukkivi ja Kai Peterson ning 10 gümnaasiumiõpilast viibivad 18. – 22. veebruarini külaskäigul Rootsi sõpruskoolis Fagerstas.
Koolikiusamise ennetamise loeng õpetajatele toimub T, 19. märtsil kell 10.00 – 13.00 lugemissaalis.
Ida-Harjumaa haridusvõrgu arengu teemaline koosolek toimub K, 20. veebruaril algusega kell 12.00 lugemissaalis.
R, 15. veebruaril toimub peale 4. tundi algklassiõpetajate nõupidamine algklasside metoodikaruumis.
Palume T, 12. veebruaril parkida kõik autod uude parklasse. (Vana parkla jääb vabaks vastlaürituste jaoks).
Vello Sats viibib N-R, 14.-15. veebruaril koolijuhtide aastakonverentsil.