Haridus- ja Teadusministeerium valis meie kooli üheks arvutipõhise statistikahariduse õpetamise pilootkooliks. Programmis osaleb õpetaja Tiina Bender.
T, 12. märtsil toimub tantsupäev V-XII klasside õpilastele alates 6. tunnist aulas.
Emakeelepäeva üritus algklassidele toimub T, 12. märtsil 4. tunni ajal aulas.
Veerandihinded panna välja K, 13. märtsil kell 15.00.
K, 13. märtsil kell 9.55 toimub VIII – XII klasside õpilastele teatrietendus „Juhan Liivi elust“.  Pileti hind 2 eurot.
K, 13. märtsil algusega kell 14.00 toimub aulas algklasside õpilastele veerandilõpu disko.
K, 13. märtsil toimub KEAT-programmi raames Päästeameti koolitus. VI a klassile 3.- 4. tund, VI b klassile 5.-6. tund.
Emakeelepäeval, 14. märtsil toimub esimese tunni alguses 10 -15 minuti pikkune raadioviktoriin.
N, 14. märtsil toimub Jüri Gümnaasiumis karjäärialane koolituspäev. Meie koolist osalevad XI ja XII klasside õpilased. Väljasõit kell 10.30. XII klassidest jääb osa õpilasi kooli, nendel toimuvad tunniplaanijärgsed tunnid.
N, 14. märtsil toimub algklasside õpilastele rahvamajas teatrietendus „Kunksmoor ja kapten Trumm“, algus kell 12.30.
Koolibussid väljuvad N, 14. märtsil kell 14.00.
Veerandilõpu aktused toimuvad R, 15. märtsil järgmiselt:
2. tund I – IV klassid
3. tund V – VIII klassid
4. tund IX – XII klassid
Tunnistused antakse klassijuhatajatunnis, mis toimub R, 15. märtsil kuuenda tunni ajal.
Koolivaheajal:
E, 18. märtsil toimub tööplaanijärgne koolitus, mis on õpetajatele kohutuslik.
T, 19. märtsil toimub lugemissaalis loeng koolikiusamise ennetamise teemal, lektor on Kristel-Liis Kaunismaa. Loeng kestab 10.00 kuni 13.00 ja on õpetajatele kohustuslik.
Vello Sats viibib T-K, 19. - 20. märtsil koolitusel.
Saima Kallionsivu on 15. – 29. märtsil puhkusel.