Maakondliku TV 10 olümpiastardi üksikalade viimasel osavõistlusel Kose staadionil esines edukalt õpetaja Ingrit Keerma õpilane Marite Ennuste, kes sai nendel võistlustel kaks esikohta. Isikliku rekordiga 1.57 oli ta parim tüdrukute vanema vanuserühma kõrgushüppes ning 30.86- ga kettaheites. Lisaks kahele esikohale oli ta palliviskes 44.50 -ga teine ja 600 m jooksus ajaga 1.54,9 kolmas. Cristina Kivisik oli tulemusega 41 m parim tüdrukute noorema rühma palliviskes.

5. juunil peetakse Kuusalu staadionil TV 10 olümpiastarti maakonna mitmevõistluse finaal.

TV 10 olümpiastarti vabariikliku võistluse viimane etapp peeti äsja renoveeritud Karksi-Nuia staadionil. Meie kooli õpilastest sai parima koha Marite Ennuste, olles kettaheites tulemusega 33.40 kuues. Arko Gert Tuisk lõpetas 1000 m jooksu kaheksandana ajaga 3.17,02. Kuusalu Keskkool on võistkondlikult enne Rakveres peetavat mitmevõistluse finaali kaheksandal kohal.

Marite Ennuste ja Annabel Matkur võitsid Eesti noorte teatejooksuvõistlustel TB 3 x 800 m jooksus Kuusalu Spordiklubi koosseisus PRONKSMEDALI.