1. III c klassi juhataja kohuseid täidab kuni 27. jaanuarini Tiina Tursman.
2. T, 28. jaanuaril toimuval IX klasside koosolekul (algab aulas kell 18.00) räägivad direktor ja õppealajuhataja põhikooli lõpetamisest ja õppimisest gümnaasiumis ning aineõpetajad põhikooli lõpueksamitest.
3. E, 27. jaanuaril 6. tunni ajal toimub lugemissaalis TTÜ infotund XI ja XII klassidele
4. 25. märtsil toimub meie koolis gümnaasiumiosa õpilastele piirkondlik karjääriinfo päev „Püüa päeva“.
5. N, 23. jaanuaril algusega kell 11.00 esinevad algkasside õpilastele aulas Kuusalu Lasteaia lapsed etendusega „Kullaketrajad“.
6. N, 23. jaanuaril sõidab mudilaskoor kell 12.45 Laulu- ja Tantsupeo eelproovile Viimsisse.
7. Kooli kodulehel on kooli olümpiamänge tutvustav link.
8. T, 21. jaanuaril kestab algklasside õpilaste koolipäev seoses maakondliku joonistamisvõistlusega kella 11-ni.
9. N, 23. jaanuaril toimub 6.-8. tunni ajal VI-IX klasside õpilastele võrkpalliturniir, mille viivad VIII klassi loovtöö raames läbi Marite Ennuste ja Arko Gert Tuisk.