1. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale, Margus Keermale, Maria Treile ja Sergo Treufeldile põneva ja tervistava spordipäeva „Euroopa liigub“ korraldamise eest meie koolis.
2. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale, Margus Keermale ja Sergo Treufeldile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikeks koolidevahelisteks teatejooksuvõistlusteks.
3. Lastevanemate üldkoosolek toimub N, 29. septembril algusega kell 18.30 kooli aulas.
4. Kuusalu valla hariduspreemia saamiseks esitatakse järgmised kandidaadid: Sirje Päll, Ene Soekov, Raili Randmaa, Kai Peterson, Urmas Mark.
5. Meie kooli kehalise kasvatuse õpetajad on esitatud tunnustamiseks konkursile „Eestimaa õpib ja tänab“, kus nad on saanud Harjumaa laureaatideks kategoorias „Haridusasutuse aasta tegu“ ja palutud galaõhtule Tartusse.
6. K-N, 21.-22. septembril viibivad Piret Kamber, Astrid Rõuk ja Aili Kontus koolitusreisil Soomes (tutvumine Sipoo valla koolidega).
7. K-R, 21.-23. septembril viibivad Ene Lõoke ja Jana Tikerpuu Erasmus+ projekti „Join us, support me!“ raames koolitusel Londonis.
8. N, 22. septembril viibivad VIII a ja b klassid õppekäigul Narvas.