1. Tänu loodusainete õpetajatele Eve Sarapile, Kertu Priilinnale, Mall Koppelile, Karin Tensingule ja Jüri Rebasele harivate loodusainete nädala ürituste läbiviimise eest.
2. Tänu XII klassi õpilastele ja klassijuhataja Merja Rummule õpetajate päeva hea korraldamise ning selle rahuliku ja asjaliku sujumise eest.
3. Meenutuseks: lasteabi nõuandetelefoni number on 116111.
4. T, 11. oktoobril toimub XI ja XII klasside õpilastel 3.-4. tunni ajal konverents „Reipalt uurima!“.
5. E, 17. oktoobril toimuvad kooli aastapäeva aktused järgmiselt:
  3. tund: V-VIII klassid
  4. tund: I-IV klassid
  5. tund: IX-XII klassid
6. T, 18. oktoobril 8. tunni ajal toimub võistkondlik maastikumäng Loquiz. Teemaks on meie kooli ajalugu.
7. N, 20. oktoobril 8. tunni ajal toimub aulas kooli aastapäeva disko.
8. R, 21. oktoobril toimub kooli aastapäeva ball. Tulge kõik ballile!
9. Euroopas, ka meie koolis, toimub järgmisel nädalal Code Week ehk programmeerimisnädal.
10. Kätte on jõudnud pime aeg – kandke helkurit ja meenutage õpilastele helkuri kandmise vajadust.