1. Tänu õpetaja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harju maakonna koolidevaheliseks rahvastepalliturniiriks.
  2. Priit Adler kutsub huvilisi õpilasi 19.-20. novembril kooli Kuusalu kihelkonna legende visualiseerima. Täpsem info on kooli kodulehel ja Facebookis. Eelnev registreerimine on vajalik!
  3. R, 25. novembril 3. tunni ajal toimub Kodanikupäeva raames IX-XII klasside õpilastele kohtumine Marko Mihkelsoniga.
  4. K, 16. nov. toimuvad Eesti Kontserdi üritused „Klaverit avastamas“: I-IV klassid – 3. tund; V-XII klassid – 4. tund
  5. „Nutitund igasse kooli!“ – Meie kooli esimene postitus on tehtud: Maire Kuuse matemaatikatund.
  6. T, 15. novembril kell 16.00 toimub KuKeKo üritus filmi vaatamine.
  7. N, 10. novembril on II c ja d klassid peale 3. tundi õppekäigul Tsitres.
  8. N, 10. novembril on IV klassid õppekäigul Tallinnas.
  9. Terje Satsi asemel on 11.-25. novembril II c klassi õpetaja Hilja Sarap.
  10. Jana Tikerpuu on 8.- 25. novembril koolist ära. Teda asendab Piia Palge-Lepik.
  11. Piret Kamber viibib R, 11. novembril koolitusel.
  12. Viive Abel viibib R, 11. novembril õpilastega „Targalt internetis“ noorteseminaril.
  13. Vello Sats viibib 11.-25. novembrini puhkusel. Teda asendab Aili Kontus.