1. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks geograafia teemapäevaks. Meie kooli VIII b klassi võistkond saavutas VII-IX koha.
2. T, 22. novembril toimub mälumäng „Kuldne Rihukas“ järgmiselt: 5. tund V-VII klassid, 6. tund VIII-XII klassid.
3. K, 16. novembril toimuvad kontserdid „Klaver külla“. Soovitame kontserti külastada.
4. Väljas on libe – meenutame õpilastele käitumist kooliteel, eriti sõiduteel, kus autodel on seoses talviste oludega keeruline kiiresti pidurdada.
5. T, 15. novembril kell 16.00 toimub lugemissaalis filmiklubi KuKeKo üritus, vaadatakse filmi Eestist. Tulge vaatama!
6. XII klass kavatseb N, 24. novembril korraldada heategevusliku laada, mille tulu läheb majanduslikult vähekindlustatud peredele jõulukingituste ostmiseks. Ürituse toetamiseks on võimalik tuua esemeid, mida XII klass saab laadal müüa, samuti on võimalik laadal oste teha.
7. E, 21. novembril viibib XII klass alates 2. tunnist õppekäigul.
8. N, 24. novembril viibib VII b klass alates 2. tunnist õppekäigul.
9. Piret Kamber ei viibi R, 18. novembril ja E, 21. novembril koolis.
10. Astrid Rõuk viibib K, 16. novembril koolitusel.