1. Tänu õpetaja Sergo Treufeldile õpilaste hea ettevalmistamise eest Harju maakonna koolidevahelisteks rahvastepallivõistlusteks.
2. Tänu õpetaja Anu Ukkivile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks VIII-IX klasside inglise keele digivõistluseks
3. Tänu õpetaja Taavi Eskole õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks koolinoorte vokaalansamblite festivaliks.
4. Õpetajad Kaire Truus ja Kaja-Astrid Reiska on tagasi õpirändelt Kreekasse.
5. E, 28. novembril on advendihommik. Esimese tunni alguses kuulame kooliraadiost advenditervitust.
6. Esimese trimestri lõpetamisest:
- Trimestrihinded pannakse välja R, 25. novembriks kella 14.00-ks.
- Õppenõukogu koosolek toimub T, 29. novembril algusega kell 14.00 lugemissaalis.
- Koolibussid väljuvad T, 29. novembril kooli juurest kell 14.00.
- T, 29. novembril ei toimu pikapäevarühma toitlustamist.
7. K, 30. novembril toimuvad aulas trimestri lõpu kogunemised järgnevalt:
2. tund I-IV klassid; 3. tund V-VIII klassid; 5. tund IX-XII klassid.
8. Klassipilte on võimalik tellida kuni 20. jaanuarini. Lingid piltide tellimiseks on pandud eKooli.
9. R, 25. novembril 4. tunni ajal toimub aulas Kodanikupäeva raames IX-XII klassi õpilastele kohtumine Marko Mihkelsoniga.
10. Ingrit Keerma ja Maria Trei viibivad Erasmus+ Erivajaduste projekti raames 27. novembrist kuni 3. detsembrini Rootsis koolitusel.
11. Elle Halliksaar viibib N, 24. novembril politsei korraldataval koostöökohtumisel.