1. Tänu õpetajatele Tiina Benderile ja Pille Pürgile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks matemaatikaolümpiaadiks. Nikolai Treiberg (X kl) saavutas III-V koha ja Carmen Pajuste (VIIa kl) VIII-IX koha.
2. Tänu õpetaja Eve Sarapile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks bioloogiaolümpiaadiks. Ako Randmaa (VIII b klass) saavutas III koha ja Kustav Prants (VIII a klass) VII-VIII koha.
3. Tänu õpetaja Riina Jalakale õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks eesti keele olümpiaadiks. Ako Randmaa (VIII b klass) saavutas IV-VI koha.
4. Tänu õpetaja Oskar Heldele õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks eesti keele olümpiaadiks. Karin Randmaa (X klass) saavutas IX koha.
5. Tänu õpetaja Sirje Vaardile õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks eesti keele olümpiaadiks. Emilia Valgiste (XI klass) saavutas V koha.
6. Tänu õpetajatele Signe Tällile ja Kaire Truusile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks poiste joonistamispäevaks. Meie koolist märgiti ära Rio Tammemaa (II b klass) ja Kristo Tikerpuu (IV c klass) tööd.
7. Tänu inglise, vene, saksa ja hispaania keele õpetajatele põneva võõrkeelte nädala korraldamise eest.
8. Õnnitlused ringijuhendaja Elika Krasmusele Harjumaa Kultuurkapitali aastapreemia omistamise puhul.
9. K, 22. veebruaril on teise trimestri hinnete panemise tähtaeg.
10. T, 21. veebruaril 3.- 5. tunni ajal toimub aulas X-XII klasside õpilastele kohtumine Kadri Kõusaarega. Vaadatakse filmi „Ema“, pärast seda toimub arutelu.
11. K, 22. veebruaril toimuvad Eesti Vabariigi 99. aastapäevale pühendatud aktused järgmiselt: I-IV klassid: 2. tund; V-VII klassid: 3. tund; VIII-XII klassid: 4. tund
12. Mälumängu Kuldne Rihukas II voor toimub E, 20. veebruaril järgmiselt:
V-VII klassid: 3. tund; VIII-XI klassid: 4. tund
13. R, 3. märtsil toimub kohtumine lastekirjanik Ilmar Tomuskiga järgmiselt:
I-IV klassid: 4. tund; V-VI klassid: 5. tund.